Yritys ja henkilöstö

Suomen ja Baltian jakelua hallinnoivan TOSHIBA HVAC osaston toimitilat sijaitsevat Vantaalla. Toshiba tuotteiden myynti, asennus ja loppukuluttajien asiakaspalvelu ainoastaan valtuutettujen edustajien kautta. Toshiban toimintaperiaatteisiin kuuluu myyjien, suunnittelijoiden ja asennusliikkeiden jatkuva koulutus sekä palautetietojen kerääminen asiakkailta.

Toshiba ilmastoinnin, jäähdytyksen ja lämmityksen tiimi palveluksessanne

Oy Combi Cool Ab/ Toshiba HVAC Finland
Pakkalantie 19
01510 VANTAA
asiakaspalvelu@toshiba-hvac.fi

Palvelunumeromme (HUOM! valtuutettujen jälleenmyyjien käyttöön):

Toshiba myynti: 09 777 12360
Toshiba tekninen tuki: 09 777 12351

 

Toshiba HVAC Finlandin henkilöstö

General Manager

Suomi & Baltia

Tuomas Talvo
tuomas.talvo@toshiba-hvac.fi

Tuotepäällikkö

Kimmo Jyrkönen
kimmo.jyrkonen@toshiba-hvac.fi

Myyntiasiantuntija

Seppo Lankola
seppo.lankola@toshiba-hvac.fi

Myynti

Pasi Arestola
pasi.arestola@toshiba-hvac.fi

Myynti (Pohjoinen Suomi)

Teppo Paloniemi
teppo.paloniemi@combicool.fi

Myyntiassistentti

Anne Turunen
anne.turunen@toshiba-hvac.fi

Tekninen Tuki

Rami Willström
rami.willstrom@toshiba-hvac.fi

Tekninen tuki

Tomi Kinnari
tomi.kinnari@toshiba-hvac.fi
Aluekonttori: Niitunniskantie 18 A 6, 20320 TURKU

Varasto

Harri Mainola

Pyydä tarjous

Miten valita juuri omaan käyttötarpeisiin sopiva ilmalämpöpumppu? Anna asiantuntijoidemme auttaa ilmalämpöpumpun valinnassa.

Toshiba-jälleenmyyjät palveluksessasi

Ammattitaitoiset Toshiba-jälleenmyyjät ja valtuutetut Toshiba-huoltoliikkeet palvelevat sinua asiantuntevasti ja luotettavasti kaikkialla Suomessa. He vastaavat mielellään kaikkiin kysymyksiisi, opastavat sinulle parhaan tuotteen valinnassa sekä hoitavat Toshiba-ilmalämpöpumppujen asennukset ja huollot täsmällisesti ja tarkasti. Ota yhteyttä, tule käymään ja pyydä tarjous lähimmältä Toshiba-jälleenmyyjältäsi!

Etsi lähin Toshiba jälleenmyyjä

Osta nyt, maksa tammikuussa

Tee kaupat nyt, ja saat laskun vasta tammikuussa. Voit maksaa koko summan kerralla tai valita sinulle sopivimman maksuvaihtoehdon. Toshiba Lämpötilillä päätät itse missä tahdissa haluat maksaa ostoksesi.

Lue lisää